Oferta

Transport drewna i tarcicy

Drewno jest cennym surowcem, chętnie wykorzystywanym jako materiał budowlany, do produkcji mebli, płyt oraz innych wyrobów. Jego przewóz wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu, że je posiadamy możemy zaoferować Ci szybki i bezpieczny transport drewna. Śląsk, a także sąsiednie województwa to obszary, na których możemy go zrealizować.

Dla kogo świadczymy transport drewna?

Transport drewna najczęściej zamawiają u nas tartaki, producenci mebli, firmy stolarskie oraz inne przedsiębiorstwa wykorzystujące w swojej działalności deski, belki, czy inne drewno w przetworzonej postaci.

Tartaki

Jeśli prowadzisz tartak i chciałbyś swoim klientom zaoferować kompleksową usługę wraz z transportem, ale nie posiadasz własnych samochodów, to zaoferujemy Ci transport tarcicy.

Producenci wyrobów drzewnych

Zamawiasz surowiec i poszukujesz stałego partnera do odbioru drewna? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę na regularny transport drewna na Śląsku.

Transport z lasu

Jesteśmy również w stanie zaoferować przewozy dłużycy prosto z lasu do tartaków. Skontaktuj się z nami, żeby omówić szczegóły i dowiedzieć się więcej.

Transport tarcicy - Śląsk i sąsiednie regiony

Tarcica to przetworzone okrągłe drewno, które po obróbce przyjmuje postać desek, belek, listew, albo innych półproduktów drewnianych.

Transport tarcicy wymaga specjalnych warunków przewozowych, dlatego jej przewóz warto powierzyć doświadczonej firmie transportowej, żeby ładunek dotarł na miejsce bez najmniejszych uszkodzeń.

Tarcicę odbieramy prosto z tartaków i dowozimy bezpośrednio do końcowego odbiorcy.

Gdzie wozimy drewno?

Drewno transportujemy na terenie całego województwa śląskiego. Dojeżdżamy do Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Mysłowic, Bytomia, Raciborza, Rybnika, jak i w każde inne miejsce, w którym potrzebny jest transport drewna.

Nasz zasięg obejmuje również tartaki i lasy położone w województwie opolskim i małopolskim.

Wyceń i zamów transport drewna

Wypełnij formularz wyceny, żeby otrzymać od nas ofertę na transport drewna. Kliknij poniżej i prześlij szczegóły dotyczącego Twojego zlecenia.

Możesz też do nas zadzwonić i porozmawiać z nami telefonicznie.