Oferta

Transport rusztowań

Żadna budowa, remont budynku, czy modernizacja elewacji nie obejdzie się bez rusztowania. Transport ich elementów bywa niestety uciążliwy i nie zawsze udaje się je przewieźć własnymi samochodami. Dlatego oferujemy kompleksowy transport rusztowań. Śląsk i sąsiednie województwa.

Transport rusztowań - dla kogo?

Transport rusztowań najczęściej realizujemy dla firm budowlanych, firm remontowych, osób fizycznych i samych producentów rusztowań.

Bez względu na to czy

  • budujesz dom,
  • stawiasz kilkupiętrowy budynek,
  • remontujesz elewację kamienicy,
  • wykańczasz i odświeżasz wnętrza o wysokim stropie, albo
  • prowadzisz prace rozbiórkowe wysokich budynków

musisz skorzystać z rusztowania. Zanim zostanie odpowiednio zamontowane musi być wcześniej dostarczone w dane miejsce.

Nie każdy może sobie pozwolić na przewóz rusztowania we własnym zakresie. W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy transportowej.

Gdzie dowozimy rusztowania?

Rusztowania przetransportujemy bezpośrednio na plac budowy, do składu budowlanego, magazynu i w każde miejsce przez Ciebie wskazane.

Podobnie jak inne ładunki, tak i rusztowania dowozimy w każdy zakątek regionów, w którym świadczymy transport rusztowań – Śląsk, Opolszczyzna i Małopolska. Jeśli poszukujesz sprawdzonego przewoźnika na tym obszarze, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, albo poproś o wycenę.

Trzeba przewieźć inny ładunek na budowę?

Oprócz transportu rusztowań oferujemy także przewozy materiałów budowlanych i innych ładunków. Przejdź do strony Transport materiałów budowlanych, żeby dowiedzieć się więcej.

Wyceń transport rusztowań

Wypełnij podstawowe informacje o planowanym przewozie rusztowania, a odeślemy Ci proponowaną ofertę współpracy wraz z wyceną i szczegółami przewozu.