O firmie

Firma transportowa. Śląskie i sąsiednie województwa.

Jesteśmy firmą transportową działającą na całym terenie województwa śląskiego. Od 1997 roku świadczymy usługi transportowe i zajmujemy się przewozem towarów. Co możemy dla Ciebie przewieźć?

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową ze Śląska. Jeśli zależy Ci na terminowym i bezpiecznym transporcie albo szukasz stałego partnera realizującego przewozy towarów, zapraszamy do kontaktu.

W rozwoju każdego regionu kluczową rolę odgrywają usługi i firmy transportowe. Śląsk jest obszarem silnie uprzemysłowionym, stąd zapotrzebowanie na tego typu usługi jest  tutaj szczególnie duże. Jesteśmy przewoźnikiem, który rozumie realia i potrzeby tutejszego rynku, dlatego powierzając nam swój ładunek, możesz być pewien, że szybko i bezpiecznie dostarczymy go do celu.

Firma transportowa, Śląsk, towary - to my w wielkim skrócie.

Czym się zajmujemy?

Początki naszej działalności sięgają 1997 roku. Od samego początku istniejemy na rynku jako firma transportowa.  Śląsk, Opolszczyzna i Małopolska. To tutaj współpracujemy z naszymi kontrahentami w zakresie przewozu towarów i materiałów.

Dla kogo jeździmy?

Współpracujemy praktycznie z każdym dla kogo firma transportowa jest niezbędnym partnerem w prowadzonej działalności. Najczęściej jeździmy dla śląskich przedsiębiorstw produkcyjnych, tartaków, producentów stali oraz firm budowlanych. Nie ograniczamy się jednak tylko do wspomnianych branż.

Zapraszamy do współpracy każdego kto chce przewieźć towary mieszczące się na naszych samochodach.

Czym jeździmy?

Posiadamy dwa rodzaje samochodów odkrytych o ładowności 1,5 tony oraz 7,5 tony. Ich specyfikację, wymiary i udźwig znajdziesz na stronie z pełną ofertą.

Co transportujemy?

Transport towarów

Wozimy przede wszystkim stal, materiały budowlane, maszyny, palety, drewno i inne towary.

Poznaj nasz pełny zakres możliwości na stronie z ofertą.

Potrzebna firma transportowa?

Powiedz nam co chcesz przewieźć, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Bezpłatna wycena

Jako profesjonalna firma transportowa chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy. Kliknij poniżej, wypełnij dane i czekaj na kontakt z naszej strony.