Oferta

Transport maszyn i urządzeń

Wśród różnych ładunków jakie jesteśmy w stanie przetransportować są również wielkogabarytowe urządzenia i maszyny. Transport maszyn na Śląsku możesz powierzyć nam, będąc pewien, że zostaną szybko dostarczone we wskazane miejsce.

Transport maszyn i urządzeń - co przewozimy?

Kupujesz, wypożyczasz albo produkujesz maszyny, które następnie musisz przetransportować? Ich dostarczenie do celu to dla nas żaden problem.

Oferujemy szybki i bezpieczny transport maszyn oraz urządzeń różnego rodzaju, w tym:

  • maszyn budowlanych,
  • maszyn przemysłowych,
  • robotów oraz
  • innego ciężkiego sprzętu.

Każdy transport odpowiednio zabezpieczamy, żeby Twój ładunek dotarł do celu bez najmniejszych uszkodzeń.

Na co zwrócić uwagę przy transporcie maszyn?

Przede wszystkim należy dobrać odpowiedni samochód ciężarowy do gabarytów przewożonej maszyny. Dysponujemy dwoma rodzajami samochodów, których opis znajdziesz na stronie z ofertą ogólną.

Jeśli maszynę można rozmontować, warto to zrobić, żeby zmniejszyć jej rozmiary.

Drugą kwestią jest bezpieczeństwo przewozu. Ładunek musi być prawidłowo umieszczony na samochodzie i zabezpieczony w taki sposób, aby uniemożliwić jego przemieszczenie się podczas przewozu.

Trzecią rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest doświadczenie przewoźnika. Transport urządzeń zlecaj tylko sprawdzonym, profesjonalnym firmom transportowym.

Gdzie transportujemy maszyny i urządzenia?

Tak jak wszystkie inne przewozy, tak samo transport maszyn realizujemy na całym terenie województwa śląskiego.

Śląsk słynie z przemysłu, a z nim nierozerwalnie związane są maszyny i urządzenia. Pomagamy bezpiecznie je przewieźć do fabryk, zakładów przemysłowych, na place budowy, do magazynów i w każde inne miejsce, w którym są potrzebne.

Szybka wycena transportu maszyn

Musisz przetransportować maszynę lub duże urządzenie, a nie masz przewoźnika? Przekaż nam najważniejsze informacje na temat przewozu, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.