Oferta

Transport materiałów budowlanych

Nie każdy jest w stanie zorganizować transport materiałów budowlanych własnymi siłami. Nie musisz się tym przejmować, bo ich przewóz możesz zlecić specjalistom, którzy wiedzą jak bezpiecznie je przetransportować. Dostarczymy Twoje materiały budowlane we wskazane miejsce.

Co oferujemy w zakresie transportu materiałów budowlanych?

Posiadając doświadczenie w transporcie materiałów budowlanych najczęściej przewozimy materiały masowe (luzem i paczkowane) oraz wielkogabarytowe.

Mając do dyspozycji dwa rodzaje samochodów możemy zaoferować przewóz naprawdę różnych materiałów, takich jak:

  • cegły,
  • gazobetony,
  • pokrycia dachowe,
  • elementy konstrukcyjne,
  • kostki betonowe,
  • płyty
  • oraz inne niesypkie materiały.

Warunki transportu zawsze ustalamy w oparciu o rodzaj i gabaryty przewożonych materiałów (wymiary i masa), dlatego najlepiej jeśli skontaktujesz się z nami i powiesz nam co chcesz, żebyśmy dla Ciebie przewieźli.

Wyceń usługę

Wypełnij formularz wyceny, a przygotujemy dla Ciebie ofertę przewozu materiałów budowlanych.

Bezpieczny przewóz to nas priorytet

Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport materiałów budowalnych jest specyficznym rodzajem przewozu, podczas którego trzeba zadbać przede wszystkim o należyte zabezpieczenie ładunku. Dostarczenie go w nienaruszonym stanie jest dla nas najwyższym priorytetem.

Nasi kierowcy posiadają odpowiednią wiedzę i duże doświadczenie, które gwarantuje szybki i bezpieczny dowóz materiałów prosto na budowę, do magazynu, do klienta lub w inne wskazane miejsce.

Dlaczego warto zlecić nam transport materiałów budowlanych?

Dlatego, że powierzając nam swój ładunek możesz być spokojny o jego sprawne i terminowe przetransportowanie do celu.

Powiedz nam jaki rodzaj materiału chcesz przetransportować, w jakiej ilości oraz gdzie i kiedy mamy stawić się na załadunek. Skorzystaj z naszego formularza wyceny zlecenia transportowego.

Zaplanujemy trasę przewozu, stawimy się w umówione miejsce odpowiednim samochodem i zabezpieczymy załadunek, tak aby Twoje materiały dotarły do celu w nienaruszonym stanie.

Zleć nam transport materiałów budowlanych

Przewieziemy dla Ciebie materiały budowalne na terenie całego Śląska. Skorzystaj z formularza wyceny, żeby dostać indywidualną ofertę.